Prekės pasirinkimas:

Prekės yra suskirstytos pagal kategorijas, kad būtų paprasčiau jas surasti. Rekomenduojame perskaityti patikusios prekės aprašymą, kuriame pateikta gaminio charakteristika paspaudus ant prekės „Daugiau“ mygtuką. Nusprendę, kad ši prekė Jums patinka ir tinka, paspauskite mygtuką "Į krepšelį".  

 

Prisijungimo forma:

Patvirtinę užsakymo krepšelį Jūs galite:

 1. Sukurti paskyrą įvedant savo el. paštą.

Gavus patvirtinimą prisijungti prie paskyros ir suvesti tikslius duomenis.

Užsakymo formoje suvedamos informacijos tikslumas svarbus Jūsų užsakymo įvykdymui. Jei esate registruotas narys, prisijungus savo el. paštu ir slaptažodžiu, užsakymo formos laukeliai su jūsų duomenimis bus užpildyti automatiškai.

 1. Jei norite pirkti neprisiregistravus, tokiu atveju, užsakymo formoje „Greitasis apsipirkimas“ būtina užpildyti visus tekstinius langelius pažymėtus žvaigždute (*).

 

Pristatymas:

1. Išsiunčiama per KAUTRA autobusus, pristatoma į to miesto autobusų siuntų skyrių. Pristatoma tą pačią arba sekančią dieną po išsiuntimo.

2. Pristatymas per kurjerį „Negė“ pristatoma 1-2 darbo dienos po išsiuntimo Jūsų nurodytu adresu.

3. Prekę Jums išsiūsime Lietuvos paštu REGISTRUOTA siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 - 4 darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas išsiųs Jums pranešimą apie gautą siuntinį, kurį Jūs galėsite atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje.

4. Pristatymas į LP EXPRESS 24 terminalus: (greičiausias būdas gautu užsakymą)

Kaip atsiimti siuntą per LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą:

Apie gautą siuntą būsite informuotas SMS žinute ir (ar) el. paštu, todėl tiksliai žinosite, kada ir kuriame terminale galite atsiimti siuntą.

Svarbu! Siuntą atsiimsite terminalo ekrane paeiliui suvedę du PIN kodus, kurie nurodyti pranešime apie į terminalą gautą siuntą.

1. Gaukite informaciją:

 • Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir/arba e-paštu
 • Saugokite šią informaciją, nes tai yra dėžutės, kurioje yra Jūsų siunta, raktas

2. Nuvykite prie terminalo

 • Atvykite Jums patogiu laiku - LP EXPRESS dirba 24 val. per parą
 • LP EXPRESS terminalai yra Jums patogiose vietose

3. Patvirtinkite kodais

 • Palieskite terminalo ekraną
 • Ekrane pasirinkite „Atsiimti siuntą“
 • Suveskite abu gautuosius PIN kodus

4. Pasiimkite siuntą

 • Durelėms automatiškai atsidarius, pasiimkite Jums skirtą siuntą
 • Nepamirškite uždaryti durelių

Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Siunčiama siunta, kurios gavėjas neatsiėmė iš terminalo per nustatytą 72 valandų terminą, nemokamai saugoma LP EXPRESS kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo kurjerio darbo vietoje dienos.

Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama mums į UAB „Vellera Plius“.

SVARBU: Būtinai nurodykite teisingą savo telefono numerį, nes nurodytu telefono numeriu gausite SMS žinutę, kada bus pristatyta Jūsų siunta.

5. Kaune atsiimti nemokamai galite adresu Savanorių pr. 243.

 

Apmokėjimo būdai:

El. bankininkystė - apmokate per savo e-banko sistemą, tarpininkaujant www.paysera.lt.

Banko pavedimu - už prekes sumokate gavę išankstinę sąskaitą el.paštu po užsakymo patvirtinimo.

Grynais -  sumokate kurjeriui, pristačiusiam Jums prekes (Kurjeris: Negė). Arba informuokite el. paštu, kad prekes atsiimsite patys (pačios) mūsų parduotuvėje Kaune.

 

Prekių grąžinimas:

Jei  internetu pirkta prekė Jums netiko, tuomet nedelsiant informuokite mus apie tai elektroniniu paštu info@e-marskineliai.lt užpildę ir atsiuntę "Prekės keitimo - grąžinimo formą".  

Per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos, bet kurį pirkinį Jūs galite: 

 • keisti į kitą dydį;
 • keisti prekę į kitą modelį;
 • susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Marškinėliai pagaminti pagal individualų užsakymą (su Jūsų atsiųsta nuotrauka ar tekstu) nėra keičiami į kitą dydį ar kitas prekes.

Svarbu! Transporto išlaidos nėra grąžinamos.

 

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

 • Prekė negali būti devėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
 • Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
 • Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis.
 • Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu: Savanorių pr. 243, Kaunas. Siųsti galima kurjeriu, paštu arba pristatyti patiems, darbo valandomis nurodytu adresu.
 • Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas  "Prekės grąžinimo ar keitimo prašymas"  ir pirkimą parduotuvėje www.e-marskineliai.lt įrodantis dokumentas (PVM sąskaita faktūra).


www.e-marskineliai.lt darbuotojas gavęs keičiamą ar grąžinamą prekę per 14 dienų įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.